niedziela, 6 marca 2016

Projekt w ramach European Schoolnet - TI DLP

Nauczycielka fizyki  Beata Olszewska-Rybka została zakwalifikowana jako jeden z 12 nauczycieli z 6 państw europejskich do projektu TI-DLP w ramach European Schoolnet.

Projekt zakłada współpracę nauczycieli z sześciu państw europejskich: Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Szwecji i Polski. W ramach projektu nasza szkoła otrzyma nowoczesny projektor full hd z Texas Instruments. O samym projektorze możecie poczytać więcej TUTAJ. Oraz specjalną kurtynę, na której tak duże obrazy uda się wyświetlić.

Projekt zakłada kilka etapów:
- spotkanie online zapoznawcze
- pierwsze warsztaty w Brukseli
- praca własna nauczycieli
- spotkanie online z ewaluacją
- kolejne warsztaty w Brukseli
- zakończenie projektu

Pierwsze spotkanie online odbyło się w grudniu. Uczestnicy mogli się przedstawić, poznać pozostałych uczestników i organizatorów.Następnie w dniach 11 i 12 stycznia w Brukseli odbyły się pierwsze warsztaty. Nauczyciele słuchali, zapisywali i pracowali w grupach tworząc scenariusze, pracując na nowych narzędziach i platformach: Graasp i GoLab
Wspólna kolacja była czasem aby omówić warunki uczestnictwa w projekcie i poznaniu bliższym uczestniczących w nim nauczycieli. W drodze na kolację była możliwość przejścia starówką brukselską. Rozdanie certyfikatów.


Lada dzień nastąpi pierwsza ewaluacja i kolejne spotkanie online. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz